Hjem Merke The Apartments Company

The Apartments Company

Velkommen til The Apartments Company, den ledende leverandøren av høykvalitets, fullt møblerte leiligheter i Oslo. Etablert i 2007, tilbyr vi et mangfold av utleiemuligheter fra studioleiligheter til flerromsleiligheter, strategisk plassert i Majorstua, Frogner, Bislett og Tjuvholmen. Vårt flaggskip, The Sweet, er et boutique-leilighetshotell som skiller seg ut for sitt eksepsjonelle design og service, og har vunnet flere prestisjetunge priser, inkludert "5 Star Award" fra European Property Awards og en nominasjon i International Property Awards.

Hos The Apartments Company er vi stolte av å levere en eksepsjonell bomiljøopplevelse. Hver leilighet er fullt utstyrt med moderne fasiliteter, inkludert et velutstyrt kjøkken, privat bad, gratis WiFi, og tilgang til felles fasiliteter som vaskemaskiner og takterrasser. Beliggende i livlige nabolag, tilbyr våre eiendommer enkel tilgang til offentlig transport, shoppingdistrikter, restauranter og kulturelle attraksjoner, og sikrer at ditt opphold i Oslo er både praktisk og hyggelig.

Vårt dedikerte team er forpliktet til å tilby personlig kundeservice, og sikrer at alle beboernes behov blir møtt med profesjonalitet og omsorg. Enten du er forretningsreisende, familie eller noen som flytter til Oslo, tilbyr The Apartments Company en sømløs og komfortabel utleieopplevelse. Oppdag den perfekte kombinasjonen av luksus, bekvemmelighet og stil med oss, og nyt en enestående urban livsstil i hjertet av Oslo.